Кориговани распоред полагања ванредних испита у априлско-мајском испитном року школске 2020-2021. године

Кориговани распоред писаних провера.

ОБАВЕШТЕЊЕ за ученике четвртих разреда других гимназија и угоститељско-туристичке школе - пријава разредног испита из италијанског језика

Нови кориговани распоред писаних провера до краја полугодишта школске 2020_2021. године.

Распоред полагања ванредних и матурског испита у априлско-мајском испитном року школске 2020-2021. године

Уџбеници за 2020/21.

На основу члана 34. Закона о уџбеницима („Службени гласник РС“ бр. 27/2018 од 6.4.2018. године), на образложен предлог стручних већа за области предмета, Наставничко веће Гимназије "Свети Сава" донело је ОДЛУКУ o избору уџбеника који ће се користити у школској 2020/2021. За трећи разред нема одобрених уџбеника по новом програму наставе и учења и користиће се уџбеници од прошле године.

Уџбеници за 2019/20.

Уџбеници за 2018/19.