Понуђени изборни програми за први разред

Понуђени изборни програми за други разред

Понуђени изборни програми за трећи разред

Пријава испита за ученике август 2021

Издавање дупликата јавних исправа

Заштита од насиља, злостављања и занемаривања

У Гимназији постоји Тим за заштиту ученика од насиља, злостављања и занемаривања који обавља послове у складу са Протоколом поступања у установи у одговору на насиље, злостављање и занемаривање.

* Протокол поступања у установи у одговору на насиље, злостављање и занемаривање

Тим за заштиту чине: психолог, педагог и руководилац разредног већа у случају када Тим спроводи активности интервенције. Тим за заштиту у проширеном саставу чине психолог, педагог и руководиоци свих разредних већа. Тим за заштиту у проширеном саставу састаје се и одлучује у случајевима превенције. Тим за заштиту је усвојио процедуре поступања у школи у одговору на насиље, злостављање и занемаривање.

* ПРОЦЕДУРЕ У ГИМНАЗИЈИ „СВЕТИ САВА“ У ОДГОВОРУ НА НАСИЉЕ, ЗЛОСТАВЉАЊЕ И ЗАНЕМАРИВАЊЕ

Евентуалне случајеве насиља можете пријавити директно Тиму за заштиту преко доњег линка:

* ОНЛИНЕ ПРИЈАВА НАСИЉА

или на телефон Министарства просвете.