Распоред полагања ванредних и допунских испита у септембарско-октобарском испитном року школске 2022/2023. године

ОБАВЕШТЕЊЕ за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који ће похађати италијански језик у нашој школи у школској 2022/2023. године

Допуњени распоред поправних испита у августовском испитном року.

Пријава испита за ванредне ученике и допунске испите у септембарко-октобарском испитном року

Оглас о давању у закуп сале за физичко

Заштита од насиља, злостављања и занемаривања

У Гимназији постоји Тим за заштиту ученика од насиља, злостављања и занемаривања који обавља послове у складу са Протоколом поступања у установи у одговору на насиље, злостављање и занемаривање.

* Протокол поступања у установи у одговору на насиље, злостављање и занемаривање

Тим за заштиту чине: психолог, педагог и руководилац разредног већа у случају када Тим спроводи активности интервенције. Тим за заштиту у проширеном саставу чине психолог, педагог и руководиоци свих разредних већа. Тим за заштиту у проширеном саставу састаје се и одлучује у случајевима превенције. Тим за заштиту је усвојио процедуре поступања у школи у одговору на насиље, злостављање и занемаривање.

* ПРОЦЕДУРЕ У ГИМНАЗИЈИ „СВЕТИ САВА“ У ОДГОВОРУ НА НАСИЉЕ, ЗЛОСТАВЉАЊЕ И ЗАНЕМАРИВАЊЕ

Евентуалне случајеве насиља можете пријавити директно Тиму за заштиту преко доњег линка:

* ОНЛИНЕ ПРИЈАВА НАСИЉА

или на телефон Министарства просвете.