Понуђени изборни програми за први разред

Понуђени изборни програми за други разред

Понуђени изборни програми за трећи разред

Пријава испита за ученике август 2021

Издавање дупликата јавних исправа

Руководиоци смене

Руководиоци смене школске 2016/17. су:

- парна смена (2. и 4. разред) - Марко Маринковић, проф. историје (помоћник директора),
- непарна смена (1. и 3. разред) - Ненад Здравковић, проф. рачунарства и информатике,

Марко Маринковић, руководилац парне смене и професор историје, ради у школи од 2007. године са прекидима, а посао руководиоца смене обавља од школске 2014/15. године.
Разредни је старешина одељења IV6.

Ненад Здравковић, руководилац непарне смене и професор рачунарства и информатике, ради у школи од 2013. године, а посао руководиоца смене обавља од школске 2014/15. године.