Распоред одбрана матурских радова у јунском испитном року школске 2020/2021. године

Распоред полагања ванредних и допунских испита у јунском испитном року школске 220/2021. године

План активности за матуранте 2021.године

Пријава и полагање разредног испита из италијанског језика јун 2021

Да отворите документ, кликните на сличицу са леве стране.

Пријаве испита за ванредне ученике и допунских испита за јунски испитни рок школске 2020/2021.године ће се примати у секретаријату Школе почев од 24.5.2021.године до 28.5.2021.године, од 09,30 до 12,30 часова.