Понуђени изборни програми за први разред

Понуђени изборни програми за други разред

Понуђени изборни програми за трећи разред

Пријава испита за ученике август 2021

Издавање дупликата јавних исправа

Понуђени изборни програми за други разред

Да отворите документ, кликните на сличицу са леве стране.

ИЗБОРНИ ПРОГРАМИ У 2. РАЗРЕДУ

Приликом уписа у 2.разред природно-математичког и друштвено-језичког смера, ученици бирају изборне програме које ће учити.
Школа је у обавези да понуди листу од ЧЕТИРИ изборна програма, а ученик са те листе бира ДВА програма.
Програми се похађају 1 час недељно, оцењују се бројчано, а оцене улазе у просек.
Наша школа нуди листу следећих програма:

1. ЈЕЗИК, МЕДИЈИ И КУЛТУРА
2. ЗДРАВЉЕ И СПОРТ
3. УМЕТНОСТ И ДИЗАЈН
4. ПРИМЕЊЕНЕ НАУКЕ

Сви програми су мултидисциплинарни и реализују се кроз пројекте. Ученици треба да изаберу програме у складу са својим интересовањима и склоностима.

Циљеве и садржаје програма можете погледати у документу који се налази у прилогу.