Понуђени изборни програми за први разред

Понуђени изборни програми за други разред

Понуђени изборни програми за трећи разред

Пријава испита за ученике август 2021

Издавање дупликата јавних исправа

ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ

Поштовани родитељи,
Због безбедности ваше деце и других, обавезно се обратите надлежним здравственим установама уколико приметите било какве симптоме код деце који би могли да указују на присуство вируса.

ТЕЛЕФОНИ ЕПИДЕМИОЛОШКЕ СЛУЖБЕ ЗА СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ:
064/8945-235, 011/2684-566

Такође вас молимо да редовно обавештавате одељењског старешину ако вам је дете одсутно из школе због болести, јер смо у обавези да водимо евиденцију одсутних и на дневном нивоу обавештавамо надлежне о томе.

Потребно је да сви следимо упутства и препоруке без панике и понашамо се разумно у циљу заштите здравља и деце и одраслих.