Кориговани распоред полагања ванредних испита у априлско-мајском испитном року школске 2020-2021. године

Кориговани распоред писаних провера.

ОБАВЕШТЕЊЕ за ученике четвртих разреда других гимназија и угоститељско-туристичке школе - пријава разредног испита из италијанског језика

Нови кориговани распоред писаних провера до краја полугодишта школске 2020_2021. године.

Распоред полагања ванредних и матурског испита у априлско-мајском испитном року школске 2020-2021. године

ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ

Поштовани родитељи,
Због безбедности ваше деце и других, обавезно се обратите надлежним здравственим установама уколико приметите било какве симптоме код деце који би могли да указују на присуство вируса.

ТЕЛЕФОНИ ЕПИДЕМИОЛОШКЕ СЛУЖБЕ ЗА СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ:
064/8945-235, 011/2684-566

Такође вас молимо да редовно обавештавате одељењског старешину ако вам је дете одсутно из школе због болести, јер смо у обавези да водимо евиденцију одсутних и на дневном нивоу обавештавамо надлежне о томе.

Потребно је да сви следимо упутства и препоруке без панике и понашамо се разумно у циљу заштите здравља и деце и одраслих.