Кориговани распоред полагања ванредних испита у априлско-мајском испитном року школске 2020-2021. године

Кориговани распоред писаних провера.

ОБАВЕШТЕЊЕ за ученике четвртих разреда других гимназија и угоститељско-туристичке школе - пријава разредног испита из италијанског језика

Нови кориговани распоред писаних провера до краја полугодишта школске 2020_2021. године.

Распоред полагања ванредних и матурског испита у априлско-мајском испитном року школске 2020-2021. године

09.10.2019. Бронза на градском такмичењу у кошарци

Мушка екипа Гимназије "Свети Сава" у кошарци на градском такмичењу освојила је бронзану медаљу и треће место на кошаркашком турниру београдских средњих школа. Захваљујемо се нашим кошаркашима на још једном пехару који су донели у школу и честитамо им на новом великом успеху.