Понуђени изборни програми за први разред

Понуђени изборни програми за други разред

Понуђени изборни програми за трећи разред

Пријава испита за ученике август 2021

Издавање дупликата јавних исправа

Видовдански пријем за наше најуспешније ученике, њихове родитеље и наставнике

28.6. имали смо част и посебно задовољство да се дружимо са нашим најуспешнијим ученицима у свим областима, њиховим родитељима и наставницима.
Ове школске године они су на најбољи начин промовисали вредности које негује наша школа - знање, примерно понашање, спортски дух, другарство, хуманост, истрајност, доследност, приврженост школи.
Захваљујемо се овим сјајним младим људима, њиховим родитељима, одељењским старешинама и наставницима и спремамо се за нове школске успехе!