Кориговани распоред писаних провера до краја полугодишта школске 2022/2023. године.

Одлука о утврђивању висине школарине за ванредне ученике у школској 2022/23 години

Кориговани распоред писаних провера за првп полугодиште школске 2022/23. годину

Распоред писаних провера за прво полугодиште школске 2022_23. године

ОБАВЕШТЕЊЕ за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који ће похађати италијански језик у нашој школи

Видовдански пријем за наше најуспешније ученике, њихове родитеље и наставнике

28.6. имали смо част и посебно задовољство да се дружимо са нашим најуспешнијим ученицима у свим областима, њиховим родитељима и наставницима.
Ове школске године они су на најбољи начин промовисали вредности које негује наша школа - знање, примерно понашање, спортски дух, другарство, хуманост, истрајност, доследност, приврженост школи.
Захваљујемо се овим сјајним младим људима, њиховим родитељима, одељењским старешинама и наставницима и спремамо се за нове школске успехе!