Понуђени изборни програми за први разред

Пријава разредних, поправних, допунских испита и испита за ванредне ученике у августовском испитном року школске 2021/22. године

Распоред припремне наставе за полагање разредних и поправних испита у августовском испитном року

Кориговани распоред рсзредних испита у јунском испитном року школске 2021/22. године

Распоред разредних испита у јунском испитном року школске 2021/22. године

АТЛЕТИКА
- "Прихвати изазов"

Секцију води професорка Срејић Катарина.
Главни циљ секције је прихватити изазов и истрчати полумаратон, тиме проверити сопствене могућности, померити своје границе, физичке и психичке и упознати се са сасвим новим начином и стилом живота.