Распоред писаних провера за први класификациони период 2019_2020

Обавештења за ученике који похађају наставу италијанског језика

Пријава испита за ванредне ученике септембар-октобар 2019

АВГУСТОВСКИ РОК: ПОДЕЛА СВЕДОЧАНСТАВА И УПИС

Промена термина полагања ванредног и допунског испита из латинског језика

Видовдански пријем за наше најуспешније ученике, њихове родитеље и наставнике

28.6. имали смо част и посебно задовољство да се дружимо са нашим најуспешнијим ученицима у свим областима, њиховим родитељима и наставницима.
Ове школске године они су на најбољи начин промовисали вредности које негује наша школа - знање, примерно понашање, спортски дух, другарство, хуманост, истрајност, доследност, приврженост школи.
Захваљујемо се овим сјајним младим људима, њиховим родитељима, одељењским старешинама и наставницима и спремамо се за нове школске успехе!