Распоред писаних провера за први класификациони период 2019_2020

Обавештења за ученике који похађају наставу италијанског језика

Пријава испита за ванредне ученике септембар-октобар 2019

АВГУСТОВСКИ РОК: ПОДЕЛА СВЕДОЧАНСТАВА И УПИС

Промена термина полагања ванредног и допунског испита из латинског језика

Ученици ИТ одељења посетили су развојни центар United Cloud

Ученици ИT одељења, у пратњи одељењског старешине Иване Обрадовић, посетили су компанију United Cloud, развојни центар United Group.
Ученици су имали прилику да се упознају са овим иновационим центром и њиховим младим, амбициозним и брзорастућим тимом изванредних ИТ стручњака и сазнају како раде и чиме се баве.
Представљен је њихов производ мултисервисна EON платформа за видео садржаје и шта су новине у ЕОN-у, која су задужења запослених и како се одвија рад у компанији.
Захваљујемо се љубазним домаћинима на пријатељском дочеку и радујемо се наставку сарадње.