Распоред писаних провера за први класификациони период 2019_2020

Обавештења за ученике који похађају наставу италијанског језика

Пријава испита за ванредне ученике септембар-октобар 2019

АВГУСТОВСКИ РОК: ПОДЕЛА СВЕДОЧАНСТАВА И УПИС

Промена термина полагања ванредног и допунског испита из латинског језика

1. место на Републичком такмичењу из српског језика и језичке културе Тодор Мајсторовић 4/7

26.5.2019. Тодор Мајсторовић 4/7 поновио је прошлогодишњи успех на Републичком такмичењу из српског језика и језичке културе у Тршићу. Освојио је још један сребрњак Вукове задужбине, показао своје велико знање из граматике и лингвистике, али и других области и постао лидер генерације коју испраћамо.
Честитамо Тодору и стручном већу српског језика и књижевности на још једном великом успеху!