Пријава испита за ванредне ученике јун 2018/2019

Нови кориговани распоред писаних провера до краја школске године

Кориговани распоред писаних провера

Распоред писаних провера до краја школске године

ОТВОРЕНА ВРАТА

На другој Националној географској олимпијади одржаној у Бањи Радаљ наши ученици Марко Гајић и Тодор Мајсторовић освојили су треће место

На другој Националној географској олимпијади одржаној у Бањи Радаљ од 20. до 22 маја, нашу школу представљали су ученици Марко Гајић 3/5, Станоје Стајић 2/1 и Тодор Мајсторовић 1/7.
Такмичење је трајало три дана и обухватило је проверу знања на општем тесту, теренски рад где су ученици имали задатак да ураде SWOT анализу простора и мултимедијални тест.

У конкуренцији 67 ученика из Србије ученици Марко Гајић и Тодор Мајсторовић освојили су треће место. Честитамо на освојеним наградама и надамо се још бољем успеху следеће године.