Пријава испита за ванредне ученике јун 2018/2019

Нови кориговани распоред писаних провера до краја школске године

Кориговани распоред писаних провера

Распоред писаних провера до краја школске године

ОТВОРЕНА ВРАТА

Теодора Личина 3/5 репрезeнтaтивка Србије на 6. европском првенству шотокан каратеа

Ученица наше школе Теодора Личина из одељења 3/5 као репрезeнтaтивка Србије представљала је нашу државу на 6. европском првенству шотокан каратеа. Такмичење је одржано почетком априла у Нинбергу у Немачкој. У конкуренцији такмичара из 24 европске земље Теодора је освојила бронзану медаљу. Честитамо на изузетном успеху и са нестрпљењем очекујемо резултате са европског првества младих које се одржава ових дана у Нишу.