Кориговани распоред за треће тромесечје

Оглас о давању у закуп школског простора

Нови кориговани распоред писаних провера за треће тромесечје.

Пријава испита за ванредне ученике април-мај 2019

Правилник и упутство за израду матурског рада

17.6.2015. Свечана подела диплома генерацији матураната 2014/15. Проглашење Ученика генерације - Чермељ Александар 4/6

У среду 17.6.2015. генерацији матураната 2014/15. уручене су дипломе о завршеном средњем образовању.
За Ученика генерације проглашен је Чермељ Александар 4/6.