Пријава испита за ванредне ученике јун 2018/2019

Нови кориговани распоред писаних провера до краја школске године

Кориговани распоред писаних провера

Распоред писаних провера до краја школске године

ОТВОРЕНА ВРАТА

Треће место на градском такмичењу из верске наставе!

9.5. у Школи за негу лепоте одржано је општинско такмичење из верске наставе. Тим Гимназије "Свети Сава" - Софија Ћирјаковић 3/5, Софија Јовановић 3/7, Војислав Пејушковић 3/2 и Јанко Матић 3/2, предвођен вероучитељицом Драганом Тодоровић, пласирао се на градско такмичење.
16.5. на Богословском факултету одржано је градско такмичење, на којем је тим наше Гимназије освојио треће место.