Кориговани распоред за треће тромесечје

Оглас о давању у закуп школског простора

Нови кориговани распоред писаних провера за треће тромесечје.

Пријава испита за ванредне ученике април-мај 2019

Правилник и упутство за израду матурског рада

Треће место на градском такмичењу из верске наставе!

9.5. у Школи за негу лепоте одржано је општинско такмичење из верске наставе. Тим Гимназије "Свети Сава" - Софија Ћирјаковић 3/5, Софија Јовановић 3/7, Војислав Пејушковић 3/2 и Јанко Матић 3/2, предвођен вероучитељицом Драганом Тодоровић, пласирао се на градско такмичење.
16.5. на Богословском факултету одржано је градско такмичење, на којем је тим наше Гимназије освојио треће место.