Пријава испита за ванредне ученике јун 2018/2019

Нови кориговани распоред писаних провера до краја школске године

Кориговани распоред писаних провера

Распоред писаних провера до краја школске године

ОТВОРЕНА ВРАТА

19.4.2015. Ђорђевић Михајло IV-2 и Негић Немања III-3 пласирали су се на Републичко такмичење из биологије

На Градском такмичењу из биологије, које је одржано 19.4.2015. године у VII београдској гимназији, наша два ученика, Ђорђевић Михајло IV-2 и Негић Немања III-3, пласирала су се међу најбоље и осигурали учешће на Републичком такмичењу, које ће се одржати 25.05.2015. у Новом Саду.
Желимо им пуно среће.