Пријава испита за ванредне ученике јун 2018/2019

Нови кориговани распоред писаних провера до краја школске године

Кориговани распоред писаних провера

Распоред писаних провера до краја школске године

ОТВОРЕНА ВРАТА

Изванредан успех наших ученика на овогодишњем књижевном конкурсу Фондације „Борислав Пекић“ и Треће београдске гимназије

На овогодишњем књижевном конкурсу Фондације „Борислав Пекић“ и Треће београдске гимназије ученици наше школе су остварили изванредан успех. У конкуренцији најбољих прозних радова прву награду добила је Тамара Мартиновић ученица 3-6 за причу „Илузија“, а наше поете су освојиле чак две награде и то, другу надраду за песму „Боже“, освојила је Јелена Васиљевић, ученица 3-6, а трећа награда за поезију припала је Петру Видосављевићу, такође ученику 3-6.

Честитамо им!!