Кориговани распоред за треће тромесечје

Оглас о давању у закуп школског простора

Нови кориговани распоред писаних провера за треће тромесечје.

Пријава испита за ванредне ученике април-мај 2019

Правилник и упутство за израду матурског рада

“Буди мушко” клуб у Гимназији "Свети Сава"

Од 9. до 11. фебруара у нашој Школи одржан је први део тренинга за “Буди мушко” вршњачке едукаторе. У овом првом делу, 27 учесника се упознало са “Буди мушко” програмом и радионицама које се баве темама насиља и посебно родно заснованог насиља, родних улога и равноправности, дискриминације, као и здравих стилова живота. Други модул, посвећен вршњачкој едукацији и обуци о држању радионица одржан је од 17. до 20.2. са циљем да момци стекну потребна знања и вештине како би својим вршњацима одржали основне “Буди мушко” радионице.
Активности “Буди мушко” програма у школама спроводи Центар Е8, а подржане су од стране Министарства просвете, Austrian Development Cooperation и CARE International North West Balkans.