Пријава испита за ванредне ученике јун 2018/2019

Нови кориговани распоред писаних провера до краја школске године

Кориговани распоред писаних провера

Распоред писаних провера до краја школске године

ОТВОРЕНА ВРАТА

28.1.2015. Дан културе - завршетак Светосавских дана

28.1. Даном културе завршили смо овогодишње Светосавске дане. На трећем спрату Школе уприличен је концерт - "Музички предах", а у библиотеци школе организована је промоција књиге наше ученице Лапчевић Анастасије 4/7. Стручно веће страних језика припремило је филм о дигиталном насиљу.
У публици је било много ученика и професора, а нису изостали ни ђачки родитељи.