Пријава испита за ванредне ученике јун 2018/2019

Нови кориговани распоред писаних провера до краја школске године

Кориговани распоред писаних провера

Распоред писаних провера до краја школске године

ОТВОРЕНА ВРАТА

Утакмица у баскету између ученица и професорки!

Ове године, уместо традиционалне одбојкашке утакмице измеђи ученица и професорки, женске екипе одмериле су снаге у баскету. Професорске боје браниле су професорке: физичког васпитања Каћа, рачунарства и информатике Сања, хемије Јадранка и руског језика Маријана, уз здушну подршку судије - професора Моме. Било је напето, борбено, а победио је спорт пре свега!