ОБАВЕШТЕЊЕ за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који ће похађати италијански језик у нашој школи

Пријаве испита за септембарско-октобарски испитни рок школске 2020/2021.године

Распоред разредних и ванредних испита у августовском испитном року школске 2019/2020. године.

Распоред припремне наставе за полагање разредноих испита

Пријава испита за ученике август 2020

Уџбеници за 2020/21.

На основу члана 34. Закона о уџбеницима („Службени гласник РС“ бр. 27/2018 од 6.4.2018. године), на образложен предлог стручних већа за области предмета, Наставничко веће Гимназије "Свети Сава" донело је ОДЛУКУ o избору уџбеника који ће се користити у школској 2020/2021.

НАПОМЕНА: ЗА ТРЕЋИ РАЗРЕД НЕМА ОДОБРЕНИХ УЏБЕНИКА ПО НОВОМ ПРОГРАМУ НАСТАВЕ И УЧЕЊА.

Први разред Други разред Четврти разред

Уџбеници за 2019/20.