Коригован распоред писаних провера у првом квалификационом периоду школске 2017/2018. године.

Распоред писаних провера за прво тромесечје 2017/2018

Распоред полагања испита у септембарско-октобарском испитном року 2017/2018

Лица задужена за контролу забране пушења

Обавештења за ученике који похађају наставу из италијанског језика

Заштита од насиља, злостављања и занемаривања

У Гимназији постоји Тим за заштиту ученика од насиља, злостављања и занемаривања који обавља послове у складу са Протоколом поступања у установи у одговору на насиље, злостављање и занемаривање.

* Протокол поступања у установи у одговору на насиље, злостављање и занемаривање

Тим за заштиту чине: психолог, педагог и руководилац разредног већа у случају када Тим спроводи активности интервенције. Тим за заштиту у проширеном саставу чине психолог, педагог и руководиоци свих разредних већа. Тим за заштиту у проширеном саставу састаје се и одлучује у случајевима превенције. Тим за заштиту је усвојио процедуре поступања у школи у одговору на насиље, злостављање и занемаривање.

* ПРОЦЕДУРЕ У ГИМНАЗИЈИ „СВЕТИ САВА“ У ОДГОВОРУ НА НАСИЉЕ, ЗЛОСТАВЉАЊЕ И ЗАНЕМАРИВАЊЕ

Евентуалне случајеве насиља можете пријавити директно Тиму за заштиту преко доњег линка:

* ОНЛИНЕ ПРИЈАВА НАСИЉА

или на телефон Министарства просвете.