Распоред одбрана матурских радова у јунском испитном року

Измењени распоред вансредних и допунских испита у јунском испитном року школске 2018/2019

Распоред ванредних и допунских испита у јунском испитном року

План активности за матуранте 2019. год.

Обавештења за ученике који полажу разредни испит из италијанског језика јун 2019

Руководиоци смене

Руководиоци смене школске 2016/17. су:

- парна смена (2. и 4. разред) - Марко Маринковић, проф. историје (помоћник директора),
- непарна смена (1. и 3. разред) - Ненад Здравковић, проф. рачунарства и информатике,

Марко Маринковић, руководилац парне смене и професор историје, ради у школи од 2007. године са прекидима, а посао руководиоца смене обавља од школске 2014/15. године.
Разредни је старешина одељења IV6.

Ненад Здравковић, руководилац непарне смене и професор рачунарства и информатике, ради у школи од 2013. године, а посао руководиоца смене обавља од школске 2014/15. године.