Распоред полагања испита у септембарско-октобарском испитном року 2017/2018

Лица задужена за контролу забране пушења

Обавештења за ученике који похађају наставу из италијанског језика

Пријава испита за ванредне ученике септембар-октобар 2017

ПОДЕЛА СВЕДОЧАНСТАВА, ЂАЧКИХ КЊИЖИЦА И УПИС У АВГУСТОВСКОМ РОКУ

Руководиоци смене

Руководиоци смене школске 2016/17. су:

- парна смена (2. и 4. разред) - Марко Маринковић, проф. историје (помоћник директора),
- непарна смена (1. и 3. разред) - Ненад Здравковић, проф. рачунарства и информатике,

Марко Маринковић, руководилац парне смене и професор историје, ради у школи од 2007. године са прекидима, а посао руководиоца смене обавља од школске 2014/15. године.
Разредни је старешина одељења IV6.

Ненад Здравковић, руководилац непарне смене и професор рачунарства и информатике, ради у школи од 2013. године, а посао руководиоца смене обавља од школске 2014/15. године.