Пријава испита за ванредне ученике август 2017

Издавање дупликата јавних исправа

Распоред полагања разредних испита у јунском испитном року школске 2017.године

Допуњен распоред припремне наставе за полагање поправних испита

Распоред припремне наставе за полагање разредних испита

Руководиоци смене

Руководиоци смене школске 2016/17. су:

- парна смена (2. и 4. разред) - Марко Маринковић, проф. историје (помоћник директора),
- непарна смена (1. и 3. разред) - Ненад Здравковић, проф. рачунарства и информатике,

Марко Маринковић, руководилац парне смене и професор историје, ради у школи од 2007. године са прекидима, а посао руководиоца смене обавља од школске 2014/15. године.
Разредни је старешина одељења IV6.

Ненад Здравковић, руководилац непарне смене и професор рачунарства и информатике, ради у школи од 2013. године, а посао руководиоца смене обавља од школске 2014/15. године.