ОБАВЕШТЕЊЕ за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који ће похађати италијански језик у нашој школи

Пријаве испита за септембарско-октобарски испитни рок школске 2020/2021.године

Распоред разредних и ванредних испита у августовском испитном року школске 2019/2020. године.

Распоред припремне наставе за полагање разредноих испита

Пријава испита за ученике август 2020

Веронаука

Neki sadržaj

Neki tekst linka 1.
Контактирати на мејл: draganatodorovic@sveti-sava.edu.rs

Ученици који су освојили треће место на Градском такмичењу 16.5.2015.
Тим који је представљао школу: Софија Ћирјаковић 3-5, Софија Јовановић 3-7, Војислав Пејушковић 3-2 и Јанко Матић 3-2

Radio emisija - Moj veroučitelj

klikni ovde