Гимназија "Свети Сава"

Распоред допунских испита у августовско, испитном року школске 2017_2018. године

Допуна распореда припремне наставе за полагање ванредних испита

Распоред полагања поправних, разредних и ванредних испита у августовском испитном року школске 2017/2018. године.

Распоред припремне наставе за полагање поправних, разредних и ванредних испита у августовском испитном року.

Пријава испита за августовски испитни рок школске 2017/18. године.

Веронаука

Neki sadržaj

Neki tekst linka 1.
Контактирати на мејл: draganatodorovic@sveti-sava.edu.rs

Ученици који су освојили треће место на Градском такмичењу 16.5.2015.
Тим који је представљао школу: Софија Ћирјаковић 3-5, Софија Јовановић 3-7, Војислав Пејушковић 3-2 и Јанко Матић 3-2

Radio emisija - Moj veroučitelj

klikni ovde