Коригован распоред писаних провера у првом квалификационом периоду школске 2017/2018. године.

Распоред писаних провера за прво тромесечје 2017/2018

Распоред полагања испита у септембарско-октобарском испитном року 2017/2018

Лица задужена за контролу забране пушења

Обавештења за ученике који похађају наставу из италијанског језика

Веронаука

Neki sadržaj

Neki tekst linka 1.
Контактирати на мејл: draganatodorovic@sveti-sava.edu.rs

Ученици који су освојили треће место на Градском такмичењу 16.5.2015.
Тим који је представљао школу: Софија Ћирјаковић 3-5, Софија Јовановић 3-7, Војислав Пејушковић 3-2 и Јанко Матић 3-2

Radio emisija - Moj veroučitelj

klikni ovde