Пријава испита за ванредне ученике август 2017

Издавање дупликата јавних исправа

Распоред полагања разредних испита у јунском испитном року школске 2017.године

Допуњен распоред припремне наставе за полагање поправних испита

Распоред припремне наставе за полагање разредних испита

Игор Младеновић
професор физике

mail: igormladenovic@sveti-sava.edu.rs
telefon: +381 69 88 00 522

Отворена врата: Понедељком четврти час у смени са првом и трећом годином
Образац за родитељско оправдање:

miroslavsneblic@sveti-sava.edu.rs
Отворена врата : понедељак, непарна смена, трећи час

телефон: +381 69 88 00 513

Допунска настава се одржава:
понедељком после часова када ученици првог и трећег разреда иду пре подне у школу (13:05 до 13:50)

mail: sasabogdanovic@sveti-sava.edu.rs

Отворена врата су: понедељком четврти час у смени са другом и четвртом годином (када ученици другог и четвртог разреда иду пре подне онда је од 10:00 до 10:30, а када ученици иду после подне у школу онда је од 15:40 до 16:10)

Допунска настава се одржава:

уторком после часова када ученици другог и четвртог разреда иду после подне у школу (13:35 до 14:05)

Предметни професори:
Шнеблић Мирослав