Коригован распоред писаних провера у првом квалификационом периоду школске 2017/2018. године.

Распоред писаних провера за прво тромесечје 2017/2018

Распоред полагања испита у септембарско-октобарском испитном року 2017/2018

Лица задужена за контролу забране пушења

Обавештења за ученике који похађају наставу из италијанског језика

Испитна питања

Садржај у припреми.

Испитна питања можете погледати на старом сајту: http://www.sveti-sava.edu.rs/starisajt/ispitna_pitanja/ispitna_pitanja.htm.

Пречице:
1. година