Распоред полагања испита у септембарско-октобарском испитном року 2017/2018

Лица задужена за контролу забране пушења

Обавештења за ученике који похађају наставу из италијанског језика

Пријава испита за ванредне ученике септембар-октобар 2017

ПОДЕЛА СВЕДОЧАНСТАВА, ЂАЧКИХ КЊИЖИЦА И УПИС У АВГУСТОВСКОМ РОКУ

Информације о обезбеђењу

Обезбеђење се плаћа у две једнаке рате од 1600 динара. Прва рата се плаћа до краја септембра за прво полугодиште а друга рата до краја фебруара за друго полугодиште.

Уплатница