Пријава испита за ванредне ученике и допунских испита у јунском испитном року школске 2021_2022. године

Терминини за отворена врата

Распоред писаних провера до краја школске године

Пријава разредних и ванредних испита за матуранте школске 2021/2022. године

Распоред ванредних испита у априлско-мајском испитном року школске 2021-2022. године

Информације о обезбеђењу

Обезбеђење се плаћа у две рате. Прва рата се плаћа до краја септембра за прво полугодиште а друга рата до краја фебруара за друго полугодиште.

За школску 2019/2020. годину, износ за обезбеђење је:
  • I полугодиште=1.600,00 динара
  • II полугодиште=1.980,00 динара