Распоред полагања ванредних и допунских испита у јануарско - фебруарском испитном року школске 2017/2018

Термини допунске и додатне наставе

Пријава испита за ванредне ученике јануар-фебруар 2018

Коригован распоред писаних провера до краја првог полугодишта

Распоред писаних провера до краја првог полугодишта

Информације о обезбеђењу

Обезбеђење се плаћа у две једнаке рате од 1600 динара. Прва рата се плаћа до краја септембра за прво полугодиште а друга рата до краја фебруара за друго полугодиште.

Уплатница