Понуђени изборни програми за први разред

Понуђени изборни програми за други разред

Понуђени изборни програми за трећи разред

Пријава испита за ученике август 2021

Издавање дупликата јавних исправа

Распоред испита за ванредне ученике јануар-фебруар 2015

Да отворите документ, кликните на сличицу са леве стране.

Распоред се налази у прилогу.

*ВАЖНО!*
Мења се термин полагања писменог дела испита из математике, нови термин је: 18.02.2015.године у 12,30 часова.

Такође, промењен је и термин испита из рачунарства и информатике, нови термин је: 19.02.2015.године у 13 часова.