Кориговани распоред писаних провера за други класификациони период школске 2019/2020 године.

Распоред писаних провера за други класификациони период 2019_2020

Измењен распоред писаних провера за први класификациони период школске 2019_2020

Кориговани распоред писаних провера за прво тромесечје школске 2019/2020

Распоред ванредних испита у септембарско-октобарском испитном року

Распоред испита за ванредне ученике јануар-фебруар 2015

Да отворите документ, кликните на сличицу са леве стране.

Распоред се налази у прилогу.

*ВАЖНО!*
Мења се термин полагања писменог дела испита из математике, нови термин је: 18.02.2015.године у 12,30 часова.

Такође, промењен је и термин испита из рачунарства и информатике, нови термин је: 19.02.2015.године у 13 часова.