Распоред писаних провера до краја школске 2017/18. године

Обавештења за ученике који похађају наставу из италијанског језика

Допуна распореда ванредних испита у априлско-мајском испитном року школске 2017/2018. године.

Распоред полагања ванредних и допунских испита у априлско мајском испитном року школске 2017/2018.

Прелиминарни резултати општинског такмичења из српског језика и језичке културе.

Издавање дупликата јавних исправа

Да отворите документ, кликните на сличицу са леве стране.

Информације о издавање дупликата диплома или сведочанства.