Нови кориговани распоред писаних провера до краја полугодишта школске 2020_2021. године.

Распоред полагања ванредних и матурског испита у априлско-мајском испитном року школске 2020-2021. године

Кориговани распоред писаних провера до краја полугодишта школске 2020/21. године

Кориговани распоред писаних провера до краја школске гогине

Да отворите документ, кликните на сличицу са леве стране.

Распоред се налази у прилогу. Корекција је начињена за наставни предмет Енглески језик у одељењима четвртог разреда.