Нови кориговани распоред писаних провера до краја полугодишта школске 2020_2021. године.

Распоред полагања ванредних и матурског испита у априлско-мајском испитном року школске 2020-2021. године

Кориговани распоред писаних провера до краја полугодишта школске 2020/21. године

Кориговани распоред писаних провера до краја школске гогине

Пријаве испита за априлско-мајски испитни рок школске 2020/2021.године

Да отворите документ, кликните на сличицу са леве стране.

Пријаве испита за ванредне ученике и допунских испита за априлско-мајски испитни рок школске 2020/2021.године ће се примати у рачуноводству Школе почев од 29.03.2021.године до 02.04.2021.године, од 09,30 до 12,30 часова.

Уз пријаву је потребно доставити и записник за полагање испита.