Кориговани распоред полагања ванредних испита у априлско-мајском испитном року школске 2020-2021. године

Кориговани распоред писаних провера.

ОБАВЕШТЕЊЕ за ученике четвртих разреда других гимназија и угоститељско-туристичке школе - пријава разредног испита из италијанског језика

Нови кориговани распоред писаних провера до краја полугодишта школске 2020_2021. године.

Распоред полагања ванредних и матурског испита у априлско-мајском испитном року школске 2020-2021. године

Пријава допунских испита и испита за ванредне ученике у јануарско-фебруарском испитном року школске 2020_2021. године

Да отворите документ, кликните на сличицу са леве стране.

Пријаве испита за ванредне ученике и допунских испита за јануарско-фебруарски испитни рок школске 2020/2021.године ће се примати у рачуноводству Школе почев од 21.12.2020.године до 25.12.2020.године, од 09,30 до 12,30 часова.
Уз пријаву је потребно доставити и записник за полагање испита.