ОБАВЕШТЕЊЕ за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који ће похађати италијански језик у нашој школи

Пријаве испита за септембарско-октобарски испитни рок школске 2020/2021.године

Распоред разредних и ванредних испита у августовском испитном року школске 2019/2020. године.

Распоред припремне наставе за полагање разредноих испита

Пријава испита за ученике август 2020

Пријава испита за ученике август 2020

Да отворите документ, кликните на сличицу са леве стране.

Пријаве разредних, поправних и допунских испита за августовски испитни рок школске 2019/2020.године ће се примати у рачуноводству Школе почев од 03.08.2020.године до 07.08.2020.године, од 09,30 до 12,30 часова.