Пријава испита за ученике август 2020

Понуђени изборни програми за први разред

Понуђени изборни програми за други разред

Понуђени изборни програми за трећи разред

Распоред разредних испита у јунском испитном року.

Понуђени изборни програми за први разред

Да отворите документ, кликните на сличицу са леве стране.

ИЗБОРНИ ПРОГРАМИ У 1. РАЗРЕДУ

Приликом уписа у 1.разред природно-математичког и друштвено-језичког смера, ученици бирају изборне програме које ће учити. Школа је у обавези да понуди листу од 4 изборних програма, а ученик са те листе бира 2 програма. Програми се уче са по 1 часом недељно, оцењују се бројчано и оцене улазе у просек.
Наша школа ниди листу од следећих 5 програма:
1. УМЕТНОСТ И ДИЗАЈН
2. ПРИМЕЊЕНЕ НАУКЕ
3. ЗДРАВЉЕ И СПОРТ
4. ЈЕЗИК, МЕДИЈИ И КУЛТУРА

Сви програми су мултидисциплинарни и изучавају се кроз пројекте. Важно је нагласити да ученици треба да бирају програме у складу са својим интересовањима и склоностима.

Циљеве и садржај програма можете погледати у документу који се налази у прилогу.

У прилогу се налази докимент у коме можете прочитати циљеве и садржаје програма.