Понуђени изборни програми за први разред

Пријава разредних, поправних, допунских испита и испита за ванредне ученике у августовском испитном року школске 2021/22. године

Распоред припремне наставе за полагање разредних и поправних испита у августовском испитном року

Кориговани распоред рсзредних испита у јунском испитном року школске 2021/22. године

Распоред разредних испита у јунском испитном року школске 2021/22. године

Понуђени изборни програми за први разред

Да отворите документ, кликните на сличицу са леве стране.

ИЗБОРНИ ПРОГРАМИ У 1. РАЗРЕДУ

Приликом уписа у 1.разред природно-математичког и друштвено-језичког смера, ученици бирају изборне програме које ће учити. Школа је у обавези да понуди листу од ЧЕТИРИ изборна програма, а ученик са те листе бира ДВА програма. Програми се похађају 1 час недељно, оцењују се бројчано, а оцене улазе у просек.
Наша школа нуди листу следећих програма:
1. УМЕТНОСТ И ДИЗАЈН
2. ПРИМЕЊЕНЕ НАУКЕ
3. ЗДРАВЉЕ И СПОРТ
4. ЈЕЗИК, МЕДИЈИ И КУЛТУРА

Сви програми су мултидисциплинарни и реализују се кроз пројекте. Ученици треба да изаберу програме у складу са својим интересовањима и склоностима.

Циљеве и садржај програма можете погледати у документу који се налази у прилогу.