ОБАВЕШТЕЊЕ за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који ће похађати италијански језик у нашој школи

Пријаве испита за септембарско-октобарски испитни рок школске 2020/2021.године

Распоред разредних и ванредних испита у августовском испитном року школске 2019/2020. године.

Распоред припремне наставе за полагање разредноих испита

Пријава испита за ученике август 2020

Распоред разредних испита у јунском испитном року.

Да отворите документ, кликните на сличицу са леве стране.

Распоред се налази у прилогу.

ВАЖНО!

ТОКОМ БОРВКА У ЗГРАДИ ШКОЛЕ И ШКОЛСКОМ ДВОРИШТУ УЧЕНИЦИ СУ ДУЖНИ ДА ПОШТУЈУ МЕРЕ ЗА ЗАШТИТУ И СУЗБИЈАЊЕ ЗАРАЗНЕ БОЛЕСТИ COVID-19 КОЈЕ ЈЕ ПРЕПОРУЧИО "БАТУТ".

ОБАВЕЗНО ЈЕ:

-НОШЕЊЕ МАСКЕ ПРЕКО УСТА И НОСА