Пријава испита за ученике август 2020

Понуђени изборни програми за први разред

Понуђени изборни програми за други разред

Понуђени изборни програми за трећи разред

Распоред разредних испита у јунском испитном року.

Распоред полагања ванредних испита у априлско-мајском испитном року школске 2019-2010. године

Да отворите документ, кликните на сличицу са леве стране.

Распоред испита налази се у прилогу.

ВАЖНО!

ТОКОМ БОРВКА У ЗГРАДИ ШКОЛЕ И ШКОЛСКОМ ДВОРИШТУ УЧЕНИЦИ СУ ДУЖНИ ДА ПОШТУЈУ МЕРЕ ЗА ЗАШТИТУ И СУЗБИЈАЊЕ ЗАРАЗНЕ БОЛЕСТИ COVID-19 КОЈЕ ЈЕ ПРЕПОРУЧИО "БАТУТ".

ОБАВЕЗНО ЈЕ:

-НОШЕЊЕ МАСКЕ ПРЕКО УСТА И НОСА