Пријава испита за ученике август 2020

Понуђени изборни програми за први разред

Понуђени изборни програми за други разред

Понуђени изборни програми за трећи разред

Распоред разредних испита у јунском испитном року.

ОБАВЕШТЕЊЕ полагање разредног испита из италијанског језика за ученике четвртих разреда других гимназија и угоститељско-туристичке школе

Гимназија “ СВЕТИ САВА “
БЕОГРАД
Ресавска 58
Тел.+381 11 2642 328
Тел.+381 11 2658 921
direktor@sveti-sava.edu.rs
sekretar@sveti-sava.edu.rs
19.05.2020. године
Дел.бр. 270

ОБАВЕШТЕЊЕ

Обавештавају се ученици четвртих разреда других гимназија и угоститељско-туристичке школе, који су упућени у нашу школу на полагање разредног испита из италијанског језика да ће се:

- писмени део испита одржати у суботу 30.05.2020. године са почетком у 11 часова,
- усмени део испита одржати у понедељак 01.06.2020.године по групама од 10 часова.

Распоред ученика по учионицама и време почетка усменог дела испита биће прослеђен њиховим матичним школама, као и ученицима од стране професорке италијанског језика.

Ученици су дужни да без задржавања у дворишту школе и без окупљања у групама одмах уђу у учионице у које су распоређени, а уколико је потребно могу да се обрате дежурним наставницима.

Приликом доласка на испит ученици треба да доставе:
• упут за полагање разредног испита из школе коју похађају,
• пријаву и записник за полагање разредног испита (попуњени подаци у пријави испита, као и прва страна записника).

Обрасци пријава и записника о полагању испита се могу купити у „Просветном прегледу“, ул. Дечанска бр. 6.

Ради утврђивања идентитета на испит понети важећу исправу – ђачку књижицу или личну карту.

Због пандемије COVID - 19 ученици и сви остали учесници су у обавези да, ради заштите здравља свих спроводе превентивне мере и то:
- да приликом доласка у школу и током испита носе заштитну маску и рукавице;
- да приликом уласка у школу изврше дезинфекцију обуће на за то предвиђеном месту натопљеном средством за дезинфекцију;
- да дезинфикују руке средством за дезинфекцију руку које је постављено на самом улазу у школу, када се уђе у зграду, лево од врата;
- размак између свих лица у школи не сме бити мањи од 2 метра;
- није дозвољено окупљање и задржавање у дворишту и ходницима школе пре и после испита;
- да се ученици са хроничним болестима јаве присутном наставнику како би се обезбедили додатни услови за безбедно спровођење испита.

Љиљана Вурдеља