Распоред полагања ванредних испита у априлско-мајском испитном року школске 2019-2010. године

ОБАВЕШТЕЊЕ полагање разредног испита из италијанског језика за ученике четвртих разреда других гимназија и угоститељско-туристичке школе

ПРИЈАВА ИСПИТА ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ И ДОПУНСКИХ ИСПИТА ЗА УЧЕНИКЕ СТАРИЈЕ ОД 17 ГОДИНА МАЈСКИ ИСПИТНИ РОК ШКОЛСКЕ 2019/2020.ГОДИНЕ

Полагање пријемних испита за упис у специјализоване средње школе и одељења

Распоред писаних провера

ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ

Поштовани родитељи,
Због безбедности ваше деце и других, обавезно се обратите надлежним здравственим установама уколико приметите било какве симптоме код деце који би могли да указују на присуство вируса.

ТЕЛЕФОНИ ЕПИДЕМИОЛОШКЕ СЛУЖБЕ ЗА СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ:
064/8945-235, 011/2684-566

Такође вас молимо да редовно обавештавате одељењског старешину ако вам је дете одсутно из школе због болести, јер смо у обавези да водимо евиденцију одсутних и на дневном нивоу обавештавамо надлежне о томе.

Потребно је да сви следимо упутства и препоруке без панике и понашамо се разумно у циљу заштите здравља и деце и одраслих.