Пријава испита за ученике август 2020

Понуђени изборни програми за први разред

Понуђени изборни програми за други разред

Понуђени изборни програми за трећи разред

Распоред разредних испита у јунском испитном року.

ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ

Поштовани родитељи,
Због безбедности ваше деце и других, обавезно се обратите надлежним здравственим установама уколико приметите било какве симптоме код деце који би могли да указују на присуство вируса.

ТЕЛЕФОНИ ЕПИДЕМИОЛОШКЕ СЛУЖБЕ ЗА СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ:
064/8945-235, 011/2684-566

Такође вас молимо да редовно обавештавате одељењског старешину ако вам је дете одсутно из школе због болести, јер смо у обавези да водимо евиденцију одсутних и на дневном нивоу обавештавамо надлежне о томе.

Потребно је да сви следимо упутства и препоруке без панике и понашамо се разумно у циљу заштите здравља и деце и одраслих.