ОБАВЕШТЕЊЕ за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који ће похађати италијански језик у нашој школи

Пријаве испита за септембарско-октобарски испитни рок школске 2020/2021.године

Распоред разредних и ванредних испита у августовском испитном року школске 2019/2020. године.

Распоред припремне наставе за полагање разредноих испита

Пријава испита за ученике август 2020

Препоруке о превентивним активностима ради спречавања ширења инфекција

ТЕЛЕФОНИ ЕПИДЕМИОЛОШКЕ СЛУЖБЕ ЗА СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ: 064/8945-235, 011/2684-566

Препоруке ради спречавања ширења инфекцијa:
- обавезно прање руку приликом доласка у школу, даље редовно прање руку после сваког контакта са неком површином или другом особом,
- не додиририват очи, уста и нос неопраним рукама;
- не размењивати храну и не користити исте чаше и флашице за воду;
- употребљене папирне марамице и убрусе редовно одлагати у корпе за отпатке;
- избегавати велике скупове и уколико је могуће одложити прославе и дружења;
- не ширити непроверене информације и панику.