ОБАВЕШТЕЊЕ за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који ће похађати италијански језик у нашој школи

Пријаве испита за септембарско-октобарски испитни рок школске 2020/2021.године

Распоред разредних и ванредних испита у августовском испитном року школске 2019/2020. године.

Распоред припремне наставе за полагање разредноих испита

Пријава испита за ученике август 2020

Јавна набавка - Екскурзија и студијско путовање ученика ЈН бр. 01/20

У прилогу можете погледати документа о јавној набавци:

Позив за подношење понуде
Конкурсна документација

ИЗМЕЊЕНИ ПОЗИВ ЗА ПОДНОШЕЊЕ ПОНУДА
ИЗМЕЊЕНА КОНКУРСНА ДОКУМЕНТАЦИЈА ЗА ЈАВНУ НАБАВКУ

ИЗМЕЊЕНИ ПОЗИВ ЗА ПОДНОШЕЊЕ ПОНУДА 2
ИЗМЕЊЕНА КОНКУРСНА ДОКУМЕНТАЦИЈА ЗА ЈАВНУ НАБАВКУ

Одлука о додели уговора
Обавештење о закљученом оквирном споразуму