ОБАВЕШТЕЊЕ за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који ће похађати италијански језик у нашој школи

Пријаве испита за септембарско-октобарски испитни рок школске 2020/2021.године

Распоред разредних и ванредних испита у августовском испитном року школске 2019/2020. године.

Распоред припремне наставе за полагање разредноих испита

Пријава испита за ученике август 2020

План јавних набавки за 2020. годину

Да отворите документ, кликните на сличицу са леве стране.

План јавних набавки за 2020. годину можете пронаћи на овом линку.
План јавних набавки за 2020. годину - измена 11.6.2020. године