Распоред полагања ванредних испита у јануарско-фебруарском испитном року школске 2019/2020. године

Кориговани распоред писаних провера у другом класификационом периоду школске 2019_2020

Обавештења за ученике који похађају наставу италијанског језика

Пријава испита за ванредне ученике јануар-фебруар 2020

Оглас о давању у закуп школског простора - објекта у дворишту школе

Оглас о давању у закуп школског простора - објекта у дворишту школе

Да отворите документ, кликните на сличицу са леве стране.

Оглас о давању у закуп школског простора, објекта у дворишту школе, је објављен у „Просветном прегледу“ дана 5.12.2019.године.

Текст огласа можете видети у прилогу.