Понуђени изборни програми за први разред

Пријава разредних, поправних, допунских испита и испита за ванредне ученике у августовском испитном року школске 2021/22. године

Распоред припремне наставе за полагање разредних и поправних испита у августовском испитном року

Кориговани распоред рсзредних испита у јунском испитном року школске 2021/22. године

Распоред разредних испита у јунском испитном року школске 2021/22. године

09.10.2019. Бронза на градском такмичењу у кошарци

Мушка екипа Гимназије "Свети Сава" у кошарци на градском такмичењу освојила је бронзану медаљу и треће место на кошаркашком турниру београдских средњих школа. Захваљујемо се нашим кошаркашима на још једном пехару који су донели у школу и честитамо им на новом великом успеху.