Кориговани распоред писаних провера за први класификациони период школске 2021/2022. године

Кориговани распоред ванредних испита у септембарско-октобарском испитном року

Распоред писаних провера за први класификациони период школске 2021/2022. године

Распоред испита за ванредне ученике у септембарско-октобарском испитном року школске 2021/2022. године

09.10.2019. Бронза на градском такмичењу у кошарци

Мушка екипа Гимназије "Свети Сава" у кошарци на градском такмичењу освојила је бронзану медаљу и треће место на кошаркашком турниру београдских средњих школа. Захваљујемо се нашим кошаркашима на још једном пехару који су донели у школу и честитамо им на новом великом успеху.