Пријава испита за ванредне ученике јануар-фебруар 2020

Оглас о давању у закуп школског простора - објекта у дворишту школе

Обавештење за ученике који похађају наставу италијанског језика СУБОТОМ

Оглас о давању у закуп школског простора - сале за физичко васпитање

Кориговани распоред писаних провера за други класификациони период школске 2019/2020 године.

12.09.2019. „Органско загревање“

Фотографије са првих часова учења органске хемије у нашој Гимназији. Имали смо задатак да направимо моделе (не)обичних молекула, али и да разговарамо о хибридизацији, угловима између хемијских веза и ротацији око сигма и пи везе. Користили смо савремене технологије, цртали 3Д моделе, учили али се и добро се забавили.