Распоред писаних провера за први класификациони период 2019_2020

Обавештења за ученике који похађају наставу италијанског језика

Пријава испита за ванредне ученике септембар-октобар 2019

АВГУСТОВСКИ РОК: ПОДЕЛА СВЕДОЧАНСТАВА И УПИС

Промена термина полагања ванредног и допунског испита из латинског језика

Пријава испита за ванредне ученике септембар-октобар 2019

Да отворите документ, кликните на сличицу са леве стране.

Пријаве испита за ванредне ученике и допунских испита за септембарско-октобарски испитни рок школске 2019/2020.године ће се примати у рачуноводству Школе почев од 05.9.2019.године до 13.9.2019.године, од 09,30 до 12,30 часова.

Уз пријаву је неопходно доставити и записник за полагање испита.