Пријава испита за ванредне ученике август 2019

Распоред припремне наставе за полагање разредних и поправних испита

Распоред разредних испита у јунском испитном року школске 2018_2019

Нови кориговани распоред допунских и ванредних испита у јунском испитном року

Распоред одбрана матурских радова у јунском испитном року

Пријава испита за ванредне ученике август 2019

Да отворите документ, кликните на сличицу са леве стране.

Пријаве испита за ванредне ученике и допунских испита за августовски испитни рок школске 2018/2019.године ће се примати у рачуноводству Школе почев од 01.08.2019.године до 09.08.2019.године, од 09,30 до 12,30 часова.