Пријава испита за ванредне ученике август 2019

Распоред припремне наставе за полагање разредних и поправних испита

Распоред разредних испита у јунском испитном року школске 2018_2019

Нови кориговани распоред допунских и ванредних испита у јунском испитном року

Распоред одбрана матурских радова у јунском испитном року

Видовдански пријем за наше најуспешније ученике, њихове родитеље и наставнике

28.6. имали смо част и посебно задовољство да се дружимо са нашим најуспешнијим ученицима у свим областима, њиховим родитељима и наставницима.
Ове школске године они су на најбољи начин промовисали вредности које негује наша школа - знање, примерно понашање, спортски дух, другарство, хуманост, истрајност, доследност, приврженост школи.
Захваљујемо се овим сјајним младим људима, њиховим родитељима, одељењским старешинама и наставницима и спремамо се за нове школске успехе!