Распоред полагања ванредних и допунских испита у септембарско-октобарском испитном року школске 2022/2023. године

ОБАВЕШТЕЊЕ за ученике других гимназија и Туристичко-угоститељске школе који ће похађати италијански језик у нашој школи у школској 2022/2023. године

Допуњени распоред поправних испита у августовском испитном року.

Пријава испита за ванредне ученике и допунске испите у септембарко-октобарском испитном року

07.06.2019.„Подели пријатељство“

У оквиру пројекта „Подели пријатељство“ који реализује удружење „Друг није мета“ у петак 07.06.2019. године у нашој школи реализована је акција "Подели пројатељство.
Ученицима су подељени „ранчеви пријатељства“ са поклонима. Тако је сваки ученик наше школе имао прилику да заједно са својим најбољим другом или другарицом подели садржај једног ранца.
Циљ пројекта је афирмација другарства, заједништва и учења младих о значају дељења.
На овај начин удружење „Друг није мета“ жели да мотивише младе да науче да се договоре, подстакне асертивну комуникацију у школској средини и утиче на побољшање односа међу вршњацима.