Промена термина полагања ванредног и допунског испита из латинског језика

Распоред разредних, поправних и матурског испита у августовском испитном року школске 2018/2019

Распоред ванредних и допунских испита у августовском испитном року школске 2018/2019

Распоред припремне наставе за полагање разредних и поправних испита

Пријава поправних, допунских и разредних испита август 2019

07.06.2019.„Подели пријатељство“

У оквиру пројекта „Подели пријатељство“ који реализује удружење „Друг није мета“ у петак 07.06.2019. године у нашој школи реализована је акција "Подели пројатељство.
Ученицима су подељени „ранчеви пријатељства“ са поклонима. Тако је сваки ученик наше школе имао прилику да заједно са својим најбољим другом или другарицом подели садржај једног ранца.
Циљ пројекта је афирмација другарства, заједништва и учења младих о значају дељења.
На овај начин удружење „Друг није мета“ жели да мотивише младе да науче да се договоре, подстакне асертивну комуникацију у школској средини и утиче на побољшање односа међу вршњацима.