Измењен распоред писаних провера за први класификациони период школске 2019_2020

Кориговани распоред писаних провера за прво тромесечје школске 2019/2020

Распоред ванредних испита у септембарско-октобарском испитном року

Кориговани распоред за први класификациони период 2019/2020

Распоред писаних провера за први класификациони период 2019_2020

07.06.2019.„Подели пријатељство“

У оквиру пројекта „Подели пријатељство“ који реализује удружење „Друг није мета“ у петак 07.06.2019. године у нашој школи реализована је акција "Подели пројатељство.
Ученицима су подељени „ранчеви пријатељства“ са поклонима. Тако је сваки ученик наше школе имао прилику да заједно са својим најбољим другом или другарицом подели садржај једног ранца.
Циљ пројекта је афирмација другарства, заједништва и учења младих о значају дељења.
На овај начин удружење „Друг није мета“ жели да мотивише младе да науче да се договоре, подстакне асертивну комуникацију у школској средини и утиче на побољшање односа међу вршњацима.