Распоред одбрана матурских радова у јунском испитном року

Измењени распоред вансредних и допунских испита у јунском испитном року школске 2018/2019

Распоред ванредних и допунских испита у јунском испитном року

План активности за матуранте 2019. год.

Обавештења за ученике који полажу разредни испит из италијанског језика јун 2019

07.06.2019.„Подели пријатељство“

У оквиру пројекта „Подели пријатељство“ који реализује удружење „Друг није мета“ у петак 07.06.2019. године у нашој школи реализована је акција "Подели пројатељство.
Ученицима су подељени „ранчеви пријатељства“ са поклонима. Тако је сваки ученик наше школе имао прилику да заједно са својим најбољим другом или другарицом подели садржај једног ранца.
Циљ пројекта је афирмација другарства, заједништва и учења младих о значају дељења.
На овај начин удружење „Друг није мета“ жели да мотивише младе да науче да се договоре, подстакне асертивну комуникацију у школској средини и утиче на побољшање односа међу вршњацима.