Распоред одбрана матурских радова у јунском испитном року

Измењени распоред вансредних и допунских испита у јунском испитном року школске 2018/2019

Распоред ванредних и допунских испита у јунском испитном року

План активности за матуранте 2019. год.

Обавештења за ученике који полажу разредни испит из италијанског језика јун 2019

Ученици ИТ одељења посетили су развојни центар United Cloud

Ученици ИT одељења, у пратњи одељењског старешине Иване Обрадовић, посетили су компанију United Cloud, развојни центар United Group.
Ученици су имали прилику да се упознају са овим иновационим центром и њиховим младим, амбициозним и брзорастућим тимом изванредних ИТ стручњака и сазнају како раде и чиме се баве.
Представљен је њихов производ мултисервисна EON платформа за видео садржаје и шта су новине у ЕОN-у, која су задужења запослених и како се одвија рад у компанији.
Захваљујемо се љубазним домаћинима на пријатељском дочеку и радујемо се наставку сарадње.